dCast Podcasty Deloitte Česká republika

Odebírat:     spotify itunes google uradio
podcast

Panel s umělci o dovednostech a kreativitě

10. 1. 2020

Na konferenci Marie Claire Dream Big vedla šéfka Deloitte Diana Rádl Rogerová panelovou diskuzi o dovednostech budoucnosti. Na podium si pozvala producentku a režisérku Kamilu Zlatuškovou, ředitele Švandova divadla Daniela Hrbka a režiséra a producenta Štěpána Etrycha. Jak lidé z uměleckých oborů definují kreativitu?

podcast

Nakupování oblečení online mi moc nejde

22. 11. 2019

Tomáš Braverman šéfuje nejúspěšnějšímu srovnávači cen a nákupnímu rádci na českém i slovenském trhu Heureka.cz. V roce 2019 se mluvilo o prodeji Heureky za docela atraktivní částku. Proč k prodeji nedošlo? A co si Tomáš myslí o e-commerce v Evropě nebo třeba o českém školství?

podcast

Panelovka z Fast 50 s Terezou, Dianou, Ondrou, Lubem a Honzou

11. 11. 2019

Tento dCast jsme nahráli na panelové diskuzi během vyhlašování výsledků soutěže nejrychleji rostoucích technologických firem ve střední Evropě Deloitte CE Technology Fast 50. Tereza Kavan Klimešová (Deloitte) si povídala s Dianou Rádl Rogerovou (Deloitte), Ondřejem Vlčkem (Avast), Lubem Smidem (STRV) a Janem Řežábem (Time is Ltd.). Kdo z nich jí jen čtyři hodiny denně? Kdo místo sezení raději chodí? Kdo zkouší agile přístup na řemeslníky během rekonstrukce bytu? A kdo z nich dokáže ležet 24 hodin na zádech a koukat do stropu?

podcast

Já jsem vlastně byla ředitelkou hned

21. 10. 2019

Více než dvě desetiletí vede nadaci se známým jménem a mnohaletou tradicí. Za tu dobu pomohli mnoha mladým lidem z dětských domovů postavit se na vlastní nohy a dostat se dál. Terezie Sverdlinová, ředitelka Nadace Terezy Maxové dětem, popsala v dCastu některé příběhy svých klientů, i to, jak se spolupracuje s řadou obchodních partnerů. Co ji nabíjí a kdo ji inspiruje? dCast moderuje Michal Malysa a Petra Mudrochová.

podcast

Na vrchol nevedou žádné zkratky

7. 10. 2019

Kateřina Mandulová, advokátka Deloitte Legal se specializací na Competition problematiku, má v žilách dobrodružnou krev. Ve volném čase stopuje napříč kontinenty a zdolává sedmitisícovky. V podcastu Deloitte proto nemohla chybět. Jak využívá své zkušenosti z cest ve své práci? dCast s Katkou Mandulovou moderuje Michal Malysa.