Zavřít

Deloitte Next

Známe způsob, jak rychle najít a zasáhnout potenciál s největším dopadem. Ať se jedná o nový produkt, službu nebo strategii. Víme, jak vás bezpečně a efektivně posunout dál.

Neztrácíme čas

Jednotky dnů, maximálně týdnů – to je doba, během které společně s vámi detailně zanalyzujeme výchozí stav problému a najdeme funkční řešení.
Přístup, který je složen z několika částí, tvoříme vám na míru:

icon

Analýza výchozího stavu

Dobré pochopení současného stavu je základ úspěchu. Využíváme toho, co u vás nyní funguje, co už jste zkoušeli, co už jste zjistili. Stavíme na tom, co víme o vás a vašich koncových zákaznících.

icon

Průzkum trhu

Pomocí kvalitativních i kvantitativních průzkumů zjišťujeme všechny možné kontexty cílových uživatelů produktu nebo služby. Orientace na koncového zákazníka je jedním z pilířů našeho přístupu.

icon

Kreativní řešení

Do naší expertní skupiny si vybíráme další experty z Deloitte zaměřené přímo na oblast vašeho problému. Nejsme zaseknutí v zaběhnutých přístupech a metodikách. Vše tvoříme na míru danému tématu.

icon

Prototypování

Mít hypotézy je fajn, ale jejich ověření je ještě lepší. Tvorba dobrého prototypu nám ukazuje, že jdeme správným směrem. Jeden prototyp je víc než tisíc schůzek.

icon

Ověření funkčnosti na klientech

Moment pravdy – s prototypem se obracíme na klienty. Pokud funguje, jedeme dál. Pokud nefunguje, nevadí. Ušetřili jsme spoustu času a peněz za jeho implementaci.

icon

Implementace

Vytvoření prototypu či strategie neznamená, že si podáme ruce a naše spolupráce končí. Nabízíme end-to-end řešení, máme veškeré kompetence pro úspěšný start vašeho produktu nebo služby.

Jak to děláme? Odvážně a otevřeně

Nastavujeme vzájemná očekávání

Naladíme se s vámi na stejnou notu, protože na tom stojí a padá hladká spolupráce. Vyjasníme si klíčové principy pro úspěch projektu a určíme si cestu, po které půjdeme. Alfa a omega je přitom oboustranná důvěra, otevřenost, zaměření na koncového uživatele a odvaha.

Když je třeba, bouráme

Podle povahy problému analyzujeme status quo a nebojíme se s ním pěkně otřást. Povídáme si s klíčovými stakeholdery, zjišťujeme, jaké dokumenty a analýzy jsou už k mání. Když je to třeba, provádíme vlastní průzkumyzjišťujeme kontexty koncových uživatelů služby nebo produktu.

Děláme to společně

Od prvního do posledního jednání potřebujeme, aby s námi byli vaši odborníci včetně hlavního zadavatele. Zařizujeme tak, že finální řešení pěkně zapadne do stávajícího systému společnosti. Klíčové osoby ze strany klienta doplňujeme experty a facilitátory z Deloitte.

Sprintujeme

Z ověřených metodik (Design Sprint, Lean Startup, Ten Types of Innovation apod.) vytváříme vhodný přístup k vyřešení konkrétního problému. Typický příklad realizace lze naznačit takto:

  1. Sladění týmu – nastavení očekávání, principů chování, definice cíle
  2. Inspirace – „dobře okopírovat“ je lepší než špatně vymyslet
  3. Definice řešení – kombinace individuálních a skupinových technik vedoucí k jednomu společnému konceptu
  4. Prototypování – příprava MVP (Minimum Viable Product), které bude sloužit k co nejrealističtějšímu ověření hlavních funkcionalit. Prototypem může být např. webová stránka, aplikace, leták, prezentace, draft strategie aj.
  5. Ověření hypotéz – prototyp testujeme na reálných klientech a ověřujeme předem stanovené hypotézy a funkcionality

V cíli jdeme dál

Dobrá zpětná vazba od klientů znamená finalizaci konceptu a nasazení do standardního provozu. Ve spolupráci můžeme pokračovat i v rámci implementace řešení. Záleží na vás.

Next. Hodnoty, o které se opíráme

  • Jste klíčovou součástí všech aktivit od počátku do konce, proto výsledek zapadá do vašeho prostředí.
  • Oborové experty složitě nesháníme, máme je pod jednou střechou.
  • Nefungujeme jako „black-box“ – respektujeme kulturu, infrastrukturu a možnosti klienta.
  • Sdílíme zkušenosti z obdobných mezinárodních projektů napříč Deloitte.
  • Nápadem, prototypem či strategií to pro nás nekončí – nabízíme E2E řešení a máme patřičné kompetence pro úspěšný start vašeho produktu či služby.

Kdo za tím stojí

Máte business nápad, se kterým potřebujete pomoct? Pojďme se o tom nezávazně pobavit.

Napište nám

next@deloittece.com